У двох регіонах 300 і більше випадків Covid-19: карта поширення коронавірусу по областях України (Мапа)

ВИявлені випадки коронавірусу по регіонах України. Мапа - Центр громадського здоров’я України
Виявлені лабораторно випадки коронавірусу по регіонах України. Мапа – Центр громадського здоров’я України

Кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу в Україні зростає. Це зростання відбувається в усіх регіонах країни, проте з різною інтенсивністю.

Як  повідомляє Центр громадського здоров’я України, за результатами лабораторних досліджень 8 квітня станом на ранок 9 квітня у двох регіонах України кількість виявлених випадків Covid-19 перетнула позначку 300. Так, у Чернівецькій області на сьогоднішній ранок загалом підтверджено 302 випадки коронавірусу, у Києві – 300.

У решті областей України показники нижчі, однак і вони зростають. Так, в Івано-Франківській та Рівненській областях, за даними Центру громадського здоров’я України, за останню добу лабораторно виявлено по 20 нових випадків Covid-19, у Київській і Житомирській – по 10, у Тернопільській – 1.

При цьому єдиною областю України, де від початку спалаху коронавірусу до 9 квітня лабораторно не виявлено жодного випадку Covid-19, залишається Миколаївська область.

Читайте також: 224 нових випадки Covid-19 — МОЗ повідомило про збільшення кількості хворих на коронавірус в Україні

Загалом, за даними МОЗ України, кількість виявлених випадків Covid-19 в нашій країні зросла за останню добу на 224 і на ранок 9 квітня сягнула 1 тисячі 892-х.

Стан захворюваності на коронавірус по регіонах України Центр громадського здоров’я України відобразив на карті.