Стрєлков зреагував на затримання українськими спецслужбами на окупованому Донбасі свого підлеглого Цемаха: “Знайомий особисто”

"Міністр оборони ДНР" Ігор Стрєков в 2014 році на окупованмоу Донбасі
“Міністр оборони ДНР” Ігор Стрєков в 2014 році на окупованому Донбасі

Стрєлков визнав, що особисто знає Володимира Цемаха, якого українські спецслужби за підозрою в тероризмі затримали і вивезли з окупованого Донбасу на підконтрольну Україні територію як вірогідного учасника подій зі збиття бойовиками і російськими військовими “Боїнга-777” на Донбасі в 2014 році.

Про особисте знайомство з Цемахом Ігор Стрєлков, який в 2014-му році був”міністром оборони ДНР”, написав на своїй сторінці у мережі, зреагувавши на повідомлення українських ЗМІ про те, що колишній начальник протиповітряної розвідки “ДНР” Володимир Цемах уже сидить під арештом у СІЗО в Київській області.

Читайте також: Начальник «ППО ДНР» часів збиття «Боїнга» МН-17 уже в Києві: подробиці важливого затримання українських спецслужб (Відео)

Стрєлков визнав, що віддавав команди Цемаху, відомому серед бойовиків як “Борисич”.

"Я був знайомий з "Борисичем"особисто - кілька разів з ним спілкувався, поряд з іншими місцевими командирами, коли приїжджав в Сніжне і через Сніжне для координації операцій і ознайомлення з ситуацією, - повідомив Стрєлков.

Так званий екс-"міністр оборони ДНР" повідомив, що Цемах як командир ППО, командував кількома артилерійськими установками, однак, за твердженням Стрєлкова, це були зенітки, а зовсім не "Бук".

Читайте також: Міжнародна слідча група назвала імена підозрюваних у збитті Боїнга на Донбасі — СБУ вже оголосила їм підозру. Повна версія брифінгу в Утрехті (Відео)

Щодо причетності Цемаха, як і всіх своїх підлеглих бойовиків до збиття майлайзійського "Боїнга" на Донбасі в 2014 році, то Стрєлков і далі це категорично заперечує, прозоро натякаючи, що лайнер з окупованої частини Донбасу збили регулярні російські війська.

Читайте також: Стрєлков зреагував на оголошення його в міжнародний розшук як підозрюваного у справі МН17

ф1ф2