В Ужгороді сьогодні вшанували своїх земляків – ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції

фото: Фейсбук Ужгородської міської ради
фото: Фейсбук Ужгородської міської ради

Сьогодні в Ужгороді вшановували ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, йдеться у Фейсбуці Ужгородської міської ради.

Відбулося спільне засідання за участю керівництва міста, правління громадської організації «Союз Чорнобиль України» (голова Ужгородської міської організації «Союз Чорнобиль України» – Олександр Чемет). Участь у заході взяв і заступник міського голови Олександр Білак.

Наразі на обліку департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради перебувають 679 ужгородців, які мають пільги як постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС. Зокрема: 331 ліквідатор, 158 переселених із Чорнобильської зони, 151 дитина зі статусом потерпілої від Чорнобильської катастрофи, 39 вдів.

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС родини двох десятків учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, у складі яких є особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, діти-сироти, важкохворі, а також багатодітні сім’ї та сім’ї, які втратили годувальника отримають матеріальну допомогу з міського бюджету.