В Ужгороді пройшов традиційний турнір із міні-футболу на кубок міського голови, присвячений Дню міста

фото: Фейсбук Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
фото: Фейсбук Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Уже четвертий рік поспіль традиційно заходи зі святкування Дня Ужгорода розпочинає турнір на «Кубок міського голови» з міні-футболу.

Цьогоріч на стадіоні «Автомобіліст» змагалися команди депутатів Ужгородської міської ради та ветерани (40+) міста Ужгорода, а також депутати Ужгородського району та ветерани (40+) Ужгородського району, інформує сторінка Фейсбук Ужгородської міської ради.

Привітали учасників турніру голова Федерації футболу Закарпаття, перший заступник голови Закарпатської ОДА Іван Дуран та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

На полі точилася запекла боротьба, досить несподівано вперед вирвалася команда депутатів міськради, забивши у ворота супротивних один за одним 3 голи.

Однак уже в другій половині матчу команда районних депутатів проявила характер і провела у ворота міської ради теж 3 м’ячі. Основний час завершився з рахунком 3:3.

У серії післяматчевих пенальті фортуна була на боці депутатів міськради, гра закінчилася з рахунком 3:2.

Після закінчення зустрічі міський голова Богдан Андріїв вручив Кубок переможцям та нагородив кращих гравців матчу, якими стали Анатолій Поночевний та Василь Канюк.

Були відзначені і головний арбітр матчу Петро Милян, асистенти арбітра Сергій Головачко і Федір Дувалка.