В Уряді сказали, коли внесуть у ВР проєкт держбюджету України-2020 з оновленими показниками

Міністр фінансів Оксана Маркарова. Фото - Укрінформ
Міністр фінансів Оксана Маркарова. Фото – Укрінформ

Проєкт держбюджету України на 2020 рік з поправками до другого читання Уряд України має намір внести до Верховної ради до 3 листопада.

Про це заявила глава Міністерства фінансів України Оксана Маркарова, пише Інтерфакс-Україна.

“Парламент затвердив бюджетні висновки, які ми на робочому рівні вже отримали. Сподіваємося найближчим часом отримати офіційно і до 3 листопада Кабмін їх опрацює і подасть доопрацьований бюджет до другого читання”, – сказала 24 жотня Маркарова.

Читайте також: У ВР представлений проект держбюджету України-2020: третина видатків піде на держборг (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», проект держбюджету України на наступний рік Кабмін вніс на розгляд Верховної ради України до 15 вересня, відповідно до вимог бюджетної резолюції. При цьому в Уряді зазначали, що це не остаточний варіант проєкту, бо він розрахований на весняних макроектономічних показниках.

18 жовтня народні депутати зі значною критикою прийняли законопроєкт "Про держбюджет України" у першому читанні.

Читайте також: Гончарук назвав нові показники, які будуть закладені в проект держбюджету-2020: курс гривні зазнає змін (Відео)

23 жовтня за підсумками засідання Кабміну Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Уряд отримав від Мінфіну нові макроекономічні показники, які ляжуть в основу поправок Уряду до другого читання законопроєкту у ВР. Прогноз зростання ВВП Кабмін пропонує збільшити до 3,7%, а курс гривні закласти на рівні 27 грн за долар США, повідомляв Олексій Гончарук.

Читайте також: В Україні запровадили нові гроші: щоб їх надрукувати, верстати працюють на повну (Відео, Графіка)