В Уряді України з’явився віце-прем’єр з промислової політики

Віцепрем’єрміністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України

На нову посаду віце-прем’єра-міністра з питань стратегічних галузей промисловості в Кабінеті міністрів України Верховна рада України призначила Олега Уруського.

“Найперше завдання – налагодження системи, щоб позбутися того хаосу, у якому перебуває наша промисловість. Ми плануємо співпрацювати з профільними асоціаціями, у нас є спільні напрацювання. Тільки разом ми зможемо вийти з тієї кризи, у якій опинилась наша промисловість”, – сказав Уруський перед голосуванням у Раді.

Довідково: Олег Уруський народився 13 квітня 1963 року в Чорткові Тернопільської області. Закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище. Доктор технічних наук.

За даними “ЕП“, Олег Уруський займав керівні посади на підприємствах і об’єднаннях оборонної промисловості, авіатранспортної галузі, машинобудуванні. Керував підрозділами апарату Ради національної безпеки і оборони, Секретаріату Кабінету Міністрів. У 2015 році він очолював Державне космічне агентство, до того був першим заступником міністра промислової політики. З квітня він очолював інжинірингову компанію “Прогрестех-Україна”, що надає інженерні сервіси, розробляє програмне забезпечення для провідних підприємств високотехнологічних секторів економіки. Офіційним кінцевим бенефіціаром компанії “Прогрестех-Україна” є академік військових наук Росії Володимир Кульчицький.

За призначення Уруського на нову посаду в Кабміні проголосували 250 народних депутатів України.