В Уряді України заявили про успішно проведені переговори з МВФ

В ході переговорів була узгоджена ключова умова для подальшої співпраці України з МВФ.

Про це повідомило Міністерство фінансів України на своєму сайті.

Як ідеться в повідомленні, основне досягнення переговорів, погодження проєкту держбюджету України на 2021 рік, у якому після прийняття у першому читанні Верховною радою був закладений рекордний для нашої країни дефіцит бюджету-2021 у 270 мільярдів гривень.

Читайте також: Стало відомо, де візьмуть гроші на карантинні компенсації бізнесу в час бюджетної кризи в Україні (Відео)

“Міністерство фінансів успішно завершило переговори з МВФ стосовно основних параметрів проекту держбюджету на 2021 рік, що було однією з головних передумов для початку першого перегляду спільної з МВФ Програми Stand-by для України, визначення дати візиту місії Європейського департаменту МВФ та отримання чергового траншу.

Основний акцент перемовин стосувався формування спільного із МВФ бачення основних бюджетних показників – рамки доходів, видатків і дефіциту.

Мінфін проводив щоденні консультації із експертами Фонду щодо можливостей фінансування дефіциту та пріоритетних видатків бюджету у 2021 році. В цілому параметри бюджету-2021 збігаються з оцінками фахівців Фонду, що було важливим для продовження успішної співпраці між Україною та МВФ”, – дослівно сказано в повідомленні Міністерства фінансів України.