В “Укрзалізниці” знову прогнозують підвищення тарифів

1447930965_f2bf77f6-2df8-4e58-9365-da22c68b0c0e_mw1024_s_n

“Укрзалізниця” хоче вирішити свої фінансові проблеми за рахунок підвищення тарифів, зокрема на вантажні перевезення. Таку думку в ефірі “112 Україна” висловив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, Міністерство такі методи не цілком підтримує.

“Насправді це тільки перший крок. Є бажання залізниці вирішити свої фінансові проблеми за рахунок підвищення тарифів. Ми вважаємо, що це не зовсім правильний підхід. У той же час, щоб не блокувати цей процес, було повноцінне обговорення, а не тільки діалог між Міністерством та “Укрзалізницею”. Ми зараз погодили таке підняття, з розумінням того, що воно повинно пройти всі формальні процедури, бути винесено на Кабмін, і він як орган управління “Укрзалізницею” прийме остаточне рішення. Моя чітка вимога до керівника “Укрзалізниці” була така, що будь-яке підвищення повинно бути пов’язано з чіткою зрозумілою позицією, куди були направлені ці гроші, куди вже були направлені гроші за рахунок підвищення 15% у цьому році, що було закуплено і наскільки була подолана корупція в УЗ. Поки цих відповідей немає, сподіваюся, що до остаточного рішення пан Бальчун підготується і зможе артикулювати всі питання, які поставило міністерство”, – сказав Омелян.

Читайте також: Незабаром до Польщі українці зможуть дістатися за кілька годин і без черг на кордоні

“Зараз ми ведемо мову виключно про вантажні перевезення, про підвищення тарифу на пасажирські перевезення не йдеться”, – додав міністр.

Раніше тарифний комітет Міністерства інфраструктури дозволив “Укрзалізниці” підвищити тарифи.