В “Укрзалізниці” сказали, коли відновлять рух поїздів до Луцька і Тернополя

“Укрзалізниця” припинила продаж квитків до віднесених до червоної зони карантинних обмежень Тернополя та Луцька і в зворотному напрямку, відповідно до рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зупинка потягів на цих станціях буде відновлена після отримання рішень регіональних комісій про послаблення карантинних заходів у Луцьку та Тернополі.

Про це провідомляє сайт “Укрзалізниці”.

“Станом на 1 серпня квитки вже не продавалися до станцій Луцьк і Тернопіль на дати, починаючи з 3 серпня, як це передбачено рішенням.

Обмеження діє для поїздів: №41/42 Дніпро-Трускавець, №98/97 Ковель-Київ, №88/87 Ковель-Новоолексіївка, №12/11 Одеса-Львів, №81/82 Київ-Ужгород, №49/50 Київ-Трускавець, №136/135 Чернівці-Одеса, №108/107 Одеса-Ужгород, №110/109 Львів-Херсон, №86/85 Львів-Новоолексіївка, №715/716 Київ-Львів”, – повідомили в “Укрзалізниці”.

Читайте також: “Я вимагаю”, – Надал різко зреагував на віднесення Тернополя до червоної зони через Covid-19 (Відео)

Пасажирам цих поїздів, які планували поїздку до Луцька і Тернополя чи у зворотному напрямку підприємство готове повернути повну вартість невикористаних квитків.

Читайте також: Тернопіль пішов проти Кабміну через коронавірус

В “Укрзалізниці” нагадали, що рішення про відкриття чи обмеження пасажирського сполучення приймають комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних адміністрацій, після чого відповідні пропозиції надаються “Укрзалізниці”.

Читайте також:Міськрада Луцька вимагає скасувати рішення Кабміну і зняти з міста статус “червоної зони” через Covid-19