В Укрзалізниці розповіли про свого працівника, який зумів повернути пасажирам забуті документи і гроші

фото: ФБ  ПАТ "Укрзалізниці" Олександр Сідлецький
фото: Фейсбук ПАТ “Укрзалізниця”
Олександр Сідлецький

У відомстві наголошують, що пишаються старшим стюардом Олександром Сідлецьким. Завдяки йому пасажири не лише повернули забуті документи та гроші, а ще й змогли скористатися авіаквитками та продовжити подорож. Про це розповідається на сторінці Фейсбук ПАТ “Укрзалізниця”.

1 листопада 2018 року під час огляду поїзда № 764, що повернувся з Одеси до Києва, старший стюард Олександр Сідлецький у вагоні № 3 знайшов забуті пасажирами цінні речі: документи, авіаквитки та значну суму грошей.

Олександр одразу оглянув забуті пасажирами речі та склав відповідний акт.

На щастя, серед документів та паспортів знаходився номер телефону.

Олександр не розгубився та одразу зателефонував пасажирам, повідомив гарну новину про знахідку та розповів, де саме можна забрати забуті речі.

Через декілька годин щасливі забудьки забрали залишені в поїзді речі, подякували Олександру Сідлецькому та вирушили далі в закордонну подорож.

"Пишаємося чіткою та бездоганною роботою старшого стюарда Олександра Сідлецького.Завдяки його оперативним діям та людським якостям громадяни не лише повернули забуті документи та гроші, а ще й змогли скористатися авіаквитками та продовжити подорож", - йдеться у дописі.