В “Укрзалізниці” повідомили на новину, якої всі ми чекали роками

268314 В “Укрзалізниці” затвердили новий порядок щодо інвентарю у поїздах. Старі ковдри, подушки, матраци мають намір замінити новими, з сучасних комфортних екологічних матеріалів. Про це повідомив глава “Укрзалізниці” Войцех Балчун на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Кусючі” пухові і пір’яні подушки відправляємо в історію! Вчора на правлінні затвердили новий порядок щодо постільної білизни та іншого інвентаря в поїздах. Розраховуємо, що наш пасажир в найближчій перспективі забуде про м’ятих, важких, з грудками вати матрацах і сумнівного вигляду подушок”, – написав Балчун.

Читайте також: В «Укрзалізниці» знову прогнозують підвищення тарифів

За словами керівника “Укрзалізниці”, “ковдри, які “кусаються”, поступляться місцем новим, з сучасних комфортних екологічних матеріалів”. Також, залізничний перевізник відмовиться від літнього та зимового варіантів ковдр і перейде на всесезонний формат.

“Позбавляємося від так званих “вафельних рушників” старого зразка – замість них будуть махрові, якими зручніше і приємніше користуватися. Не обіцяємо, що разючі зміни відбудуться за один день, але поступово буде замінений весь інвентар. І прохання до пасажирів: розраховуємо на зустрічний рух – дбайливе ставлення до майна залізниці. Цінуючи роботу залізничників, у той же час вимагаємо належного рівня сервісу і ставлення до клієнтів”, – зазначив Балчун.