В Україну екстрадують естонця, який воював на боці терористів в АТО

ekstrad1-300x200

Підозрюваний у бойових діях на території Луганської області України громадянин Естонії Володимир Поляков не зумів оскаржити в Державному суді рішення естонського уряду про видачу Україні.

Про це стало відомо в п’ятницю, коли Державний суд не прийняв до розгляду касаційну скаргу Полякова, передає Європейська правда.

“Я розчарований. Тепер залишається сподіватися лише на те, що влада України виконає Мінські угоди і амністує всіх учасників бойових дій на території Донецької і Луганської областей. Якщо це станеться, то Володимир Поляков буде відпущений на свободу”, – сказав захисник Полякова, присяжний адвокат Свен Сіллар.

Читайте також: Турчинов розказав, які сили зараз протистоять Україні на сході

“На початку червня комітет ООН з прав людини підготував доповідь, з якої випливає, що в контрольовані українськими властями в’язниці неналежним чином поводяться з ув’язненими, до них застосовують тортури, фізичне насильство. Ми поінформували про це Держсуд, але, як ви бачите, безрезультатно”, – поскаржився він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Талліннський адміністративний суд анулював у середу рішення уряду країни видати Україні громадянина Естонії Володимира Полякова, який воював на боці "ЛНР".