В українському ефірі стане ще на три російські канали менше

Televizor-iz-funkciehyu-rozpiznavannya-golosu-z’yavivsya-v-YAponiїВ українському ефірі стане ще на три російські канали менше.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на своєму засіданні 12 травня заборонила мовлення трьох російських телеканалів.

Про це повідомляють у прес-службі відомства.

Зокрема, під заборону потрапили “Вопросы и ответы”, “Усадьба-ТВ” та “Домашние животные”. Причиною заборони стало порушення мовниками вітчизняного законодавства про рекламу.

“Підставами для вилучення зазначених каналів стало зафіксоване моніторингом Національної ради розміщення мовниками комерційної реклами, що є порушенням вимог ч. 9 ст. 13 Закону України “Про рекламу” (трансляція (ретрансляція) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, що транслюються (ретранслюються) на територію України, у разі якщо іноземні телерадіоорганізації не підпадають під юрисдикцію держав – членів Європейського Союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, забороняється)”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення набуде чинності за 30 днів. Також у разі усунення каналами порушень Нацрада може переглянути рішення про заборону.