В Україні завтра буде мороз до -29 градусів

111З завтрашнього дня в Україні впаде температура до -29 градусів, по всій країні оголошено штормове попередження. Про похолодання повідомляє Укргідрометцентр.

Посилення морозів очікується в південних і східних регіонах країни. Водіям необхідно бути особливо уважними, так як на всіх дорогах буде ожеледиця.

«8 січня в Україні очікується посилення морозів: температура вночі 12-19°, у південних областях та в Карпатах 20-25° морозу, у східній частині, Дніпропетровській, Запорізькій областях 24-29° морозу, на дорогах України ожеледиця», – повідомляє Укргідрометцентр.

Тим часом на заході країни вже з 9-10 січня очікується різке потепління. Метеорологи повідомляють, що буде йти рясний сніг з переходом в дощ, всі поверхні покриються кіркою льоду, на дорогах очікується сильна ожеледиця.

Раніше ми повідомляли: Засідання РНБО, яке сьогодні в екстреному порядку скликав президент України Петро Порошенко, закінчилося. Керівництво країни розглянуло підготовку силовиків до зими та джерела фінансування АТО.