В Україні стартував зворушливий рух вдячності військовим і ветеранам ООС

bccb239-0Про це йдеться на сторінці Фейсбук Генерального штабу ЗСУ.

Кампанія має назву “Завдяки тобі”. Це можливість кожному з нас висловити подяку ветеранам, військовим, жінкам-військовослужбовцям в особливий спосіб – приклавши руку до серця при зустрічі з ними.

Цей жест називається жестом шани.

Спогади війни інколи повертаються у вигляді неочікуваних переживань –– флешбеків, вже у цивільному житті.

“У 2014 році російський агресор прийшов на українську землю з війною. Тоді в України — без армії, з розореною скарбницею — здавалось, не було шансів. Але були тисячі чоловіків і жінок, які стали на її захист. Більше трьохсот тисяч за чотири з половиною роки війни. Всі вони — чиїсь родичі, друзі, колеги, знайомі. Ми майже щодня бачимо їх на вулицях, у кафе, на роботі, у громадському транспорті.

Чи виникало у вас інколи бажання підійти і по-людськи висловити їм свою вдячність? Чи зупиняли ви себе, вагаючись: «Як підійти до незнайомої людини? Що сказати?».

Жест шани — прикладена до серця долоня — дозволяє подолати цей бар’єр. Це простий знак, яким можна висловити вдячність людині, яка захистила нашу країну і наше мирне життя.

Долучайтеся до національної кампанії «Завдяки тобі» — руху вдячності військовим, ветеранам і ветеранкам.

Вже сьогодні, зустрівши когось із них на вулиці, у кафе, на роботі чи у транспорті, прикладіть руку до серця на знак вдячності.

Це можливість без слів сказати: «Моє життя у мирному місті, свобода і незалежність України — все це можливе завдяки тобі», – йдеться на сторіннці Фейсбук Генерального штабу України.