В Україні стартує другий етап виходу із карантину, але не для всіх областей (Графіка)

ф4Із 22 травня, відповідно до рішення Уряду, в Україні починається другий етап послаблення карантинних заходів, запроваджених через пандемію коронавірусу.

Як повідомляє Кабінет міністрів, для старту другого етапу Міністерство охорони здоров’я України розробило чіткі критерії. Другий етап послаблень відбуватиметься в областях, які цим критеріям відповідають.

Читайте також: Вихід України з карантину через Covid-19: Уряд оприлюднив графік скасування обмежень (Відео, Графіка)

За оприлюдненими на сайті МОЗ даними, на ранок 22 травня готові до переходу на другий етап посбалення обмежувальних заходів 12 областей України, а 11 областей і столиця України – ні.

Читайте також: Кабмін запроваджує в Україні адаптивний карантин

Як наголошували раніше в Уряді, остаточне рішення про перехід на другий етап карантинних заходів приймає місцева влада, оскільки з 22 травня до 22 червня в Україні запроваджується адаптивний карантин.

Про те, що не послаблюватимуть карантин із 22 травня, вже заявила місцева влада у Чернівецькій, Волинській, Рівненській та Київській областях.

Читайте також: Київ: Кличко назвав дату запуску громадського транспорту у звичному режимі (Відео)

Міський голова Києва 21 травня повідомляв, що з 23 травня Київ піде на послаблення карантину і в столиці запрацює наземний громадський транспорт.

ф2

Кабінет міністрів опублікував інфографіку про те, які саме об'єкти зможуть відновити роботу на другому етапі послаблення карантинних заходів із 22 травня.

Читайте також: Випадків коронавірусу в Україні уже понад 20 тисяч: карта поширення Covid-19 по областях (Мапа)

В Уряді наголошують, карантин в Україні триває і масковий режим, дотримання соціальної дистанції та носіння носіння з собою документів, що посвдчують особу, для українців  залишаються обов'язковими і після 22 травня.

ф1