В Україні почалася «всеукраїнська Врадіївка», – Луценко

ЛуценкоОдин з лідерів опозиції Юрій Луценко заявив, що влада готує «другу Врадіївку», причому вже в масштабах всієї країни.

Юрій Луценко, який очолює опозиційний рух «Третя республіка» дійшов висновку, що представниками влади замість силового штурму Майдану придумана нова тактика, повідомляє «Українська правда».

Луценко переконаний, що якщо український президент взяв під свій особистий контроль розслідування у справі про побиття журналістки Тетяни Чорновіл може означати тільки одне — Віктор Янукович має намір покривати виконавців. Луценко стверджує, що це є поганою ознакою, нагадавши, що коли президент країни сказав, що він аплодує людям на Майдані, то оплески вийшли з кийками.

 Саме це і насторожує опозиціонера в словах Януковича про контроль над розслідуванням. На думку Луценка, взяття президентом під свій контроль означає тільки те, що Янукович буде покривати виконавців з наявної у нього «хижої зграї». Сам екс — міністр не довіряє ніяким розслідуванням поки його ( розслідування) частиною буде нинішній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.