В Україні підозрюють нові випадки коронавірусу: у МОЗ сказали про стан хворого на Covid-19 українця (Відео)

коронавірус пробірки в руціВ Україні на коронавірус зараз перевіряють ще шістьох людей.

Про це заявив сьогодні на брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, наголосивши, що офіційно лабораторно підтверджених випадків Covid-19 в Україні – 1.

“В Україні перебувають на обстеженні шість підозр на коронавірусну інфекцію. Цих людей ізольовано. Деякі зразки біоматеріалу перебувають у референс-лабораторії Центру громадського здоров’я, деякі буде доставлено протягом середи”, – сказав Ляшко.

Читайте також: В Україні підтверджений перший випадок коронавірусу — головний санітарний лікар України. Повна версія брифінгу (Відео)

Віктор Ляшко повідомив, що чоловік, в якого в Чернівцях підтвердили коронавірус, лає неважкку форму захворювання.

"Станом на сьогоднішній ранок температура в нього була 36,8. Жодних ознак пневмонії в нього немає", - повідомив заступник глави МОЗ України.

Читайте також: Все про коронавірус: Уряд України запустив спеціальний сайт з актуальною інформацією (Графіка)

Віктор Ляшко наголосив, що в разі підозри на коронавірус самоізоляція є дуже ефективною.

"Ми рекомендуємо сімейним лікарям розпочинати лікування і здійснювати медико-санітарне спостереження за кожним випадком. У разі масового поширення госпіталізація буде необов'язковою. Якщо будуть поодинокі випадки, ми здійснюватимемо госпіталізацію для локалізації вірусу", - заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Повна версія пресконференції головного санітарного лікаря України та представника ВООЗ щодо ситуації з захворюваністю на коронвірус - у відео 5 каналу.