В Україні можуть перекривати дороги через ускладнення погодніх умов

snig4-5 січня ускладняться погодні умови. Саме тому патрульна поліція посилить службу, а також залучить додаткову кількість особового складу для патрулювання доріг.

Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з надзвичайних ситуацій у четвер у Києві повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає “Інтерфакс-Україна”.

“У зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов ми вжили заходів щодо посиленого несення служби в тих регіонах, де очікується циклон, посилення контролю за станом доріг, постійного моніторингу ситуації та залучення максимальної кількості особового складу”, – сказав він.

Чиновник зазначив, що в середньому щодня працюватимуть понад 1500 поліцейських.

“Хочу повідомити, що в середньому цілодобово буде залучений 1591 поліцейський для патрулювання, з яких 398 – для патрулювання доріг державного значення”, – додав О. Білошицький.

У свою чергу в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг (“Укравтодор”) Славомір Новак закликав керівників областей, де очікується погіршення погодних умов, перекривати рух основних транспортних коридоріву разі потреби.