В Україні масово закривають школи на карантин (Відео)

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

В Україні через спалах грипу та ГРВІ дев’ять областей закрили школи на карантин. Кількість дітей, що захворіли на грип чи гостре респіраторне захворювання, стрімко росте та перевищує епідеміологічний поріг.

Львівська область

На Львівщині закрили понад півсотні шкіл на карантин. З 30 січня по 3 лютого закриті 20 шкіл в Дрогобичі та Стебнику, у зв’язку з перевищенням епідеміологічного порогу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. Також на карантин з 29 по 31 січня закрили школи в Золочівському районі, де налічується 54 загальноосвітні школи.

У самому Львові навчальний процес зупинили наступні школи: №33, №53 №1, №4, №22, №30, №40, №43,№ 44,№ 47,№ 54,№ 66,№ 78,№ 81,№ 87, ЗСШ “Лідер” і ПШ “Дзвіночок”.

Волинська область 

49 волинських шкіл та 13 садочків вже тимчасово припинили навчання.

Луганська область

З 28 січня усі школи та садочки Сіверськодонецька йдуть на карантин. Навчальний процес планують відновити за тиждень.

Одеська область

В Одесі з 28 січня загальноосвітні школи закриваються на двотижневий карантин. З минулого тижня рівень захворюваності на грип зріс майже на 30%, що на 7,6% перевищує епідемічний поріг.

Чернігівська область

У Чернігівській області на вимушені канікули відправили близько 10 тисяч учнів, закривши на карантин 30 шкіл.

Полтавська область

3 лютого у Полтаві на карантин закрили 21 клас.

Донецька область

У Донецькій області на карантин закрили 59 шкіл, а у 9 навчання припинили лише в окремих класах.

Сумська область

На Сумщині 109 шкіл закрили на карантин через високі показники захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції.

Закарпатська область

В Ужгороді скасували заняття в усіх школах та позашкільних закладах: музичних та спортивних школах, гуртках, секціях, також відтерміновано розважальні та інші масові заходи. Дитячі садочки поки що працюватимуть у звичному режимі, втім там проводитимуть посилені протиепідемічні та медико-санітарні заходи.

Тернопільська область

Поки що у Тернополі навчання зупинили лише у 9 класах. Втім за останніх 5 тижнів у місті захворіло 1262 дітей віком до 18 років.

Київська область

У Києві 90 шкіл повністю закрили на карантин, а ще 30 освітніх закладів зупинили навчання частково.

Вінницька область

У Вінницькій області на карантин закрили 170 шкіл та 31 садочок у 21 районі.

Рівненська область

На Рівненщині на карантин закрили 266 навчальних закладів.

Запорізька область

Станом на 4 лютого у Запорізькій області припинили навчання 102 школи. Частково зупинили навчальний процес у 189 класах та 57 шкіл області. У 18 школах Бердянська та 23 школах Мелітополя навчальний процес зупинено теж. У Бердянському, Більмацькому та Токмацькому районах на карантин закрили 5 закладів дошкільної освіти. Натомість у 28-ми закладах нині не функціонують 45 групових осередків.

Житомирська область

У Житомирі школи закрили на карантин через різке збільшення кількості хворих на грип і ГРВІ ще минулого тижня. Тут карантин триватиме до 5 лютого. Окрім того, на Житомирщині обмежили проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів серед населення

Дніпропетровська область

У Дніпропетровській області з 31 січня оголошено епідемія грипу, кількість хворих за тиждень зросла на 44%. На карантин закрили 191 школу та 944 окремих класів.

Миколаївська область

На Миколаївщині на карантин закрили 66 шкіл середньої освіти.

Івано-Франківська область

У місті до 15 лютого включно закрили 42 школи та 12 муніципальних закладів.

Херсонська область

З 4 по 8 лютого включно у всіх школах Херсона навчальний процес зупинений. Причина цьому – стрімке зростання рівня захворюваності на ГРВІ серед учнів.

Чернівецька область

З 4 по 16 лютого у Чернівецькій області учням не потрібно ходити до школи. Втім дитячі садочки продовжують своє функціонування залежно від вердикту завідувачів.

Хмельницька область

Всі заклади загальної середньої освіти Хмельниччини перестали функціонувати 3 лютого.

Кропивницька область

У 16 закладах Кропивницького на карантин закрили 106 класів.

Черкаська область

З 29 січня по 9 лютого усі заклади загальної середньої та позашкільної освіти повністю припинили навчання. Також відтермінували масові та розважальні заходи.