В Україні має бути заборонена діяльність усіх комуністичних організацій — ДЖОДЖИК

Ярослав Джоджик - ворог комуністів №1
Ярослав Джоджик – ворог комуністів №1

В Україні потрібно негайно припинити діяльність усіх комуністичних організацій взагалі та заборонити їм брати участь у політиці всім тим, хто публічно підтримує комуністичну ідеологію.

Таку думку висловив народний депутат кількох скликань, автор законопроектів про люстрацію та заборону комуністичної ідеології Ярослав ДЖОДЖИК з приводу розпуску фракції КПУ в українському парламенті.

“Є три головні причини, через які необхідно вже зараз заборонити діяльність КПУ і загалом всіх політичних організацій комуністичного спрямування

По-перше, члени КПУ відкрито брали участь у загонах терористів. Окремі безпосередньо причетні до вбивств. Публічно лідери КПУ неодноразово закликали до повалення конституційного ладу і продовжують робити це зараз.

По-друге, офіційна партійна програма КПУ містить положення, які ставлять під сумнів існування української незалежної держави, висловлюють бажання повернення до авторитаризму, обмеження прав і свобод. Це суперечить принципу демократії.

По-третє, історична місія українського народу, який найбільше у Європі постраждав від діяльності комуністів, полягає в тому, щоб комуністична ідеологія була заборонена, як злочинна”, - сказав він.

Політик зауважив, що усі чинні депутати, чиновники мали б також пройти люстрацію на предмет причетності до злочинів комунізму і ті, щодо кого є докази, мають бути позбавлені права брати участь у роботі державних та представницьких органів влади.