В Україні четверта смерть від коронавірусу – помер інфікований мешканець Тернопільщини (Відео)

ф1Сьогодні вранці у лікарні Тернополя помер пацієнт, у якого діагноз “коронавірус” був лабораторно підтверджений 23 березня. Це перший смертельний випадок коронавірусу, зафіксований на Тернопільщині, і четвертий – в Україні.

Про перший смертельний випадок на Тернопільщині інфікованого Covid-19 повідомив сьогодні Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом.

Читайте також: Перший випадок захворювання на Covid-19 підтверджений у Тернополі — це шостий випадок на Тернопільщині

За даними Центру, це 68-річний мешканець Монастириського району, який після перебування в районній лікарні був госпіталізований у Тернопільську лікарню швидкої допомоги, що визначена як профільна в області для лікування хворих на коронавірус.

Читайте також: Коронавірус виявили у нових областях України (Мапа)

Сайт Тернопільської міськради підтвердив першу смерть на Тернопільщині від коронавірусу і висловив співчуття рідним померлого.

“Пацієнт з COVID-19 захворів 13.03 був госпіталізований в Чортківську ЦКРЛ, інфекційне відділення. Через десять днів переведений в інфекційне відділення Тернопільської міської  комунальної лікарні швидкої допомоги. Попередньо встановлено, що пацієнт був у контакті з першим випадком, із пацієнтом з м. Заліщики, на похороні. Загалом на Тернопільщині залишається п’ять підтверджених випадків захворювання на COVID-19″, – йдеться в повідомленні міськради Тернополя.

Читайте також: Кількість хворих на Covid-19 в Україні подолала психологічну позначку — МОЗ опублікувало нові дані

Як повідомив в ефірі 112 Україна міський голова Тернополя Сергій Надал, хворий помер сьогодні вранці.

“Як кажуть медики, смерть була раптовою, він був у середній тяжкості перебігу хвороби”, – сказав міський голова Тернополя.