В українському представництві у ТКГ пояснили умову залучення США до переговорів про Донбас

Сполучені штати Америки можуть стати учасником переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Цьому сприятиме відновлення посади спеціального представника США по Донбасу.

Про  таку умову залучення США до переговорів заявив в ефірі каналу “Україна 24” радник української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович.

“Це можливо шляхом відновлення посади спецпредставника США по Донбасу. Ми пам’ятаємо, яку важливу роль грав Курт Волкер. До речі, він досі розглядається, наскільки відомо з відкритих джерел, як одна з можливих кандидатур. Є головне – зафіксовано принципове бажання США допомогти Нормандському і Мінському процесу. Ще два тижні тому це було невідомо, і ми висловлювали обережні надії. Тепер – це новина номер 1”,- сказав Арестович.

Читайте також: Байден пояснив Путіну позицію США щодо України (Відео)

Радник української делегації на Мінських переговорах впевнений, що із залученням США до переговорів щодо Донбасу ці переговори стануть значно результативнішими.

"США - це вага такого масштабу, що їх активна участь або зміна формату неодмінно дасть поштовх для реалізації Нормандських угод", - сказав Олексій Арестович.

Читайте також: Жданов назвав спосіб для України повернути контроль над кордоном з Росією