В Україні змінився регіон-лідер за кількістю випадків коронавірусу (Мапа)

Найбільше випадків коронавірусу серед регіонів України з початку пандемії лабораторно підтверджено зараз у Львівській області.

Про такі дані станом на ранок 25 червня повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ України.

“Загалом випадки підтверджено: Львівська область – 4627 (712 одужали); м. Київ – 4613 (1473 одужали); Чернівецька область – 4531 (1763 одужали)”, – йдеться в повідомленні.

За даними, які сьогодні вранці оприлюднив на брифінгу міністр охорони здоров’я України, Львівська область залишається лідером серед регіонів України за темпами приросту нових хворих на Covid-19 – за останню добу в цій області лабораторно підтвердили 204 нових випадки коронавірусу. Це найвищий показник приросту серед регіонів України за добу.

Читайте також: Серед регіонів України з’явився новий лідер за кількістю випадків коронавірусу (Мапа)

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, станом на 24 червня, за даними ЦГЗ МОЗ, лідером в Україні за кількістю випадків Covid-19 з початку пандемії був Київ. До цього найбільше випадків коронавірусу в Україні з початку спалаху було зафіксовано у Чернівецькій області.

Читайте також: В Україні новий рекорд Covid-19 – глава МОЗ звернувся до українців (Відео) 

Загалом з початку пандемії на сьогодні в Україні лабораторно підтверджено 40 тисяч 8 випадків коронавірусу, інформує Центр громадського здоров’я МОЗ України.