В Україні зафіксували найвищі з початку пандемії добові показники коронавірусу

За добу 21 жовтня в Україні зафіксували найвищі з початку епідемії коронавірусу показники нових випадків Covid-19 та кількості летальних випадків коронавірусної хвороби.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“21 жовтня в Україні зафіксовано 23 785 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби… Летальних випадків – 614“, – йдеться в повідомленні.

До цього найвищий за час пандемії показних нових випадків Covid-19 був зафіксований в Україні добою раніше. 20 жовтня, за даними МОЗ, в нашій країні кількість нових випадків інфікувань коронавірусом перевершила найвищий весняний показник 2 квітня і склала 22 тисячі 415 випадків.

Найвищий показник добової летальності Covid-19 в Україні до 21 жовтня також був зафіксований добою раніше. За даними МОЗ, 20 жовтня в нашій країні було зафіксовано 546 смертей від коронавірусної хвороби. До цього найвищий за час епідемії коронавірусу добовий показник летальних випадків коронавірусу був зареєстрований у нашій країні, за даними МОЗ, 6 квітня цього року. Тоді в Україні за добу від ускладнень Covid-19 помер 481 хворий.