В Україні зафіксовані три найвищі добові показники Covid-19 з початку пандемії коронавірусу

За останню добу в Україні зареєстрований найвищий з початку пандемії коронавірусу показник нових випадків Covid-19, найвищий з початку епідемії добовий показник летальності від коронавірусу та було госпіталізовано найбільше за добу хворих з Covid-19 з початку епідемії.

Про три такі антирекорди показників Covid-19, зареєстровані 19 серпня в Україні, повідомив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“В Україні зафіксовано 2134 нові випадки коронавірусної хвороби Covid-19 – це антирекорд з кількості нових хворих за добу”, – йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я України.

За даними глави МОЗ, 19 серпня від коронавірусу померли 40 пацієнтів. Це найвищий добовий показник летальності від коронавірусу в Україні з початку пандемії.

Також, повідомив Максим Степанов, за останню добу в Україні з коронавірусною інфекцією було госпіталізовано 400 хворих. Стільки пацієнтів з Covid-19 за одну добу від початку епідемії коронавірусу в Україні ще не госпіталізували.

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, до сьогодні найвищим показником кількості нових випадків коронавірусу за добу в Україні, за даними МОЗ, був показник в 1 тисячу 967 випадків, зареєстрований добою раніше.