“Зелених” обласних центрів більше немає: в Україні вступив у дію оновлений поділ на карантинні зони Covid-19 (Графіка)

Із 26 жовтня в Україні почав діяти оновлений поділ регіонів країни на карантинні зони Covid-19, відповідно до запровадженого в нашій країні до кінця 2020 року адаптивного карантину.

Відповідне оновлення поділу на зони карантинних обмежень залежно від до рівня захворюваності на Covid-19, прийняла 23 жовтня Центральна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов. 

До “червоного” рівня епідемічної небезпеки з 26 жовтня віднесли 100 адміністративних одиниць у 18-ти областях України, тоді як минулого тижня “червоними” були 68 міст і районів України.

"Жоден обласний центр не потрапив до "зеленого" рівня", - сказав на брифінгу про про епідзонування через Covid-19 з 26 жовтня в Україні міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Відповідно до прийнятих раніше зміни до постанови Кабміну, незалежно від карантинного зонування, всі заклади громадського харчування в Україні тепер можуть працювати не пізніше, як до 22-ї години, а всі футбольні матчі, крім міжнародних, проводитись мають без глядачів на стадіонах. Однак пасажирські потяги із 26 жовтня будуть забирати пасажирів і з вакзалів міст "червоної2 зони. Про таке прийняте Держкомісією рішення повідомила "Укрзалізниця".