Червоних побільшало: в Україні вступив у дію оновлений поділ на карантинні зони Covid-19 (Графіка)

Із 19 жовтня в Україні почав діяти оновлений поділ регіонів країни на зони, відповідно до адаптивного карантину, продовженого в нашій країні до кінця 2020 року через епідемію Covid-19.

Відповідне оновлення поділу на зони карантинних обмежень залежно від до рівня захворюваності на Covid-19, прийняла 15 жовтня Центральна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов. 

Читайте також: У МОЗ пояснили нові критерії карантину, запровадженого в Україні до кінця року (Графіка, Відео)

Від сьогодні найжорсткіші карантинні обмеження черевоної зони стосуються 68-ми адміністративно-територіальних одиниць у 15-ти областях України, тоді як тиждень тому у червоній зоні були два міста України. Таке збільшення зумовлене новими критеріями віднесення до червоної зони, що їх за поданням МОЗ прийняв Кабінет міністрів України.

Зміни до постанови Кабміну також запроваджують чітке встановлення функцій контролю за карантинними заходами, а також обмеження, яких раніше в Україні не було.

Так, зокрема, незалежно від карантинного зонування, всі заклади громадського харчування в Україні тепер можуть працювати не пізніше, як до 22-ї години, а всі футбольні матчі, крім міжнародних, проводитись мають без глядачів на стадіонах.

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних...

Gepostet von Олег Немчінов, Міністр КМУ am Donnerstag, 15. Oktober 2020