В Україні стартував другий етап вакцинації проти Covid-19 – глава МОЗ сказав, хто у списку (Відео)

Під час другого етапу вакцинації від коронавірусу в Україні щепитимуть сімейних лікарів та українців віком понад 80 років, які записались у чергу на щеплення від Covid-19.

Про це заявив 22 березня в ході брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Він проінформував, що від 22 березня щеплення від Covid-19 в Україні робитимуть не тільки мобільні бригади, а й запрацюють стаціонарні пункти вакцинації. Таких пунктів щеплення в нашій країні має працювати понад пів тисячі.

"З 22 березня в Україні розпочинається чергова ланка другого етапу вакцинації - до організації щеплень, окрім мобільних бригад, додаються ще стаціонарні пункти щеплень у кількості 565 одиниць... З цього тижня ми переходимо до наступного кроку в межах другого етапу вакцинації — це імунізація сімейних лікарів, які безпосередньо контактують з хворими", - сказав глава МОЗ.

За словами міністра, вже за тиждень в Україні почнуть вакцинувати людей, які записались у чергу на щеплення від Covid-19. Це будуть українці, яким понад 80 років.

"З 29-30 березня планують почати щеплювати людей віком від 80 років, які попередньо записалися до листа очікування в додатку "Дія" або через контакт-центр МОЗ, або за допомогою сімейних лікарів, які формують відповідні списки", - сказав глава МОЗ. 

Читайте також: Запис на вакцинацію від Covid-19: МОЗ України дало вичерпні інструкції (Графіка, Відео)

Більше про другий етап вакцинації від Covid-19 в Україні  - у прямій мові міністра охорони здоров'я України Максима Степанова.