В Україні немає замкнутого циклу для будівництва тактичної авіації: подробиці від експерта

фото: Суспільне
Літак ЗСУ Ан-26, який розбився на Харківщині

Чи можна літати на вітчизняних бортах середини XX століття? Та в якому стані українська авіація загалом? Про це розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в етері Українського радіо.

Зокрема Мусієнко вважає, що аварія на військовому аеродромі під Чугуєвом примушує задуматися над тим, як розвивати українську військову авіагалузь. За його словами, нині в Україні немає замкнутого циклу для будівництва тактичної авіації, але створити його реально.

Читайте також: Стало відомо, в якому стані “чорні скриньки” Ан-26, який упав на Харківщині

“Компанія “Антонов” вже неодноразово виконувала відповідні замовлення-завдання для країн-членів НАТО. А от що стосується тактичної авіації — винищувачів, бомбардувальників, поки що в Україні, на превеликий жаль, немає замкнутого циклу для виробництва таких літаків, але я не думаю, що це є критично в тому плані, що цього не можна зробити, оскільки буквально 2 кроки — це створення “Фонду для озброєння”: за зброю, яку ми продаємо за кордон, отримуємо валютну виручку, і одразу маємо ці кошти цільовими фондами скеровувати на модернізацію озброєння для української армії. Другий момент — це державно-приватне партнерство, кооперація в авіа та космічній галузі”, — пояснив Мусієнко.

За його словами, на оновлення парку, закупівлю нових літаків, модернізацію потрібно не менше, ніж 1-2 мільярди доларів, що становить половину бюджету, який виділяється на оборону і збройні сили, інформує Суспільне.

Читайте також: Стало відомо, як в катастрофі Ан-26 вцілів єдиний курсант (Відео)

Мусієнко розповів, що у США є багато старих літаків, наприклад, В-52 — бомбардувальники ще 50-х років розробки. Водночас, якщо літак старий, але йому провели капітальний ремонт та модернізували, встановили нове обладнання, що відповідає вимогам ХХІ століття, то він може прослужити ще 10-15 років. Якщо цього не робити, то всі ознаки того, що борт старий, даватимуться взнаки.

На думку Мусієнка, українська влада має вирішити, як далі розвивати авіацію і чи купувати нові літаки. Він підкреслив, що купувати їх потрібно не у Росії, а у західних країн, що передбачає програму перенавчання пілотів. Експерт висловив надію, що незабаром в Україні з’явиться міністерство, яке опікуватиметься питаннями авіації та космосу.