В Україні на 5 років призначений новий глава податкової служби

Олексій Любченко. Фото – УП

Уряд України призначив Олексія Любченка головою Державної податкової служби. Цю посаду з 20 квітня 2021 року він обійме на термін 5 років.

Про це за підсумками засідання Кабміну 14 квітня повідомив постійний представник Уряду у Верховній раді Василь Мокан. 

 

“Урядовці проголосували за призначення Любченка Олексія Миколайовича Головою Державної податкової служби України (з 20 квітня 2021-го року строком на 5 років)”, – повідомив Мокан.

Як пише “Економічна правда“, Любченко переміг у конкурсі на зайняття посади голови Державної податкової служби України.

Із 29 квітня 2020 року Любченко очолював Податкову, але тоді його призначили на посаду без конкурсу шляхом укладення контракту тільки на період дії карантину. Відповідно, перед призначенням строком на 5 років 19 квітня 2021 року його звільнили у зв'язку із закінченням строку дії контракту (на період дії карантину).

В податковій сфері Любченко - обличчя не нове. В минулому він працював директором департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби, а у 2009-2011 роках - заступником голови ДПА.

У 1999-2003 роках Любченко працював першим заступником голови ДПА в Кіровоградській області, а з 2003 до 2005 року очолював ДПА Черкаської області. Після цього він став заступником голови Кіровоградської ОДА.