В Україні є “британський” штам коронавірусу

В Україні циркулює “британський” штам коронавірусу Covid-19.

Про це повідомили в Інституті епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського Нацакадемії медичних наук України, повідомляє “Укрінформ“.

Як ідеться в повідомленні, українські вчені в ході дослідження зразків від хворих на Covid-19 виявили “британський” штам у двох хворих із Прикарпаття. 

“Інститут провів дослідження, згідно з яким вдалося встановити два випадки нового “британського” штаму Covid-19 у жителів Івано-Франківська”, – повідомили в Інституті епідеміології та інфекційних хвороб НАМН України.

Читайте також: Кількість нових випадків Covid-19 в Україні повернулась до високих минулорічних показників

Дані про виявлення нового штаму Covid-19 в Україні вчені Інституту Нацакадемії медичних наук України передали у ВООЗ та відобразили на світовій карті поширення Covid-19.

Читайте також: Глава Уряду заговорив про локдаун в Україні через Covid-19: “У нас розпочалась третя хвиля пандемії” (Відео) 

Нагадаємо, що 14 грудня 2020 року влада Великобританії повідомила, що в результаті секвенування вірусного геному виявлено новий варіант SARS-CoV-2.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що новий штам може бути на 70% заразнішим. З огляду на це британський уряд посилив карантинні обмеження в Лондоні та на південному сході Англії.

Читайте також: Черги на щеплення від Covid-19 в Україні стрімко зростають