В Україні два лідери президентського рейтингу – Центр Разумкова (Таблиця)

Якби президентські вибори в Україні відбулись найближчим часом, у другий тур вийшли б кандидати Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

Про такі результати опитування, проведеного із 22 до 29 квітня цього року повідомивЦентр Разумкова“.

За результатами соцопитування, за кандидата в президенти України Володимира Зеленсьго зараз готвоі віддати свої голоси 28% респондентів, за кандидата в президента Петра Порошенка - 18%.

"Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримав би В. Зеленський (20% усіх опитаних або 28% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме). Мають намір проголосувати за П. Порошенка відповідно 12,5% і 18% опитаних", - повідомили в Центрі Разумкова.

За Юрія Бойка на президентських виборах зараз готові віддати свої голоси 14,5% учасників соцопитування, за Юлію Тимошенко - 10,5%. Решта потенційних кандидатів у президенти України отримали б менше 10-ти відсотків підтримки виборців.

"Володимир Зеленський у випадку електорального суперництва у другому турі з Петром Порошенком отримав би 32% голосів усіх опитаних або 60,5% голосів тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, Порошенко - відповідно 20% і 39,5%. У випадку виходу до другого туру Володимира Зеленського і Юрія Бойка за Зеленського проголосували би 36% усіх опитаних або 71% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, за Бойка - відповідно 15,5% і 29%", - уточнили в Центрі Разумкова.