“Безмежна вдячність Андрію Шевченку”, – в УАФ сказали, коли назвуть ім’я нового тренера збірної України з футболу

Збірну України з футболу до ЧС-2022 готуватиме не Андрій Шевченко. Фото – УАФ

Ім’я нового головного тренера збірної України з футболу стане відоме 9 серпня.

Як офіційно заявила Українська асоціація футболу, 9 серпня збереться Виконком УАФ, який і розглядатиме це питання.

В Українській асоціації футболу нагадали, що торік прагли підписати контракт із Шевченком строком до 2023 року, та сам Андрій Шевченко наполягав, щоб контракт був на рік із можливістю продовження.

"В червні 2020 року Виконком Української асоціації футболу запропонував головному тренеру збірної України Андрію Шевченку та його тренерському штабу подовжити контракт до кінця 2022 року. Тоді на прохання тренерського штабу збірної України контракт був підписаний на один рік із можливим подовженням за обопільною згодою ще на півтора року. Андрій Шевченко та його тренерський штаб мотивували таке своє рішення бажанням після чемпіонату Європи перейти на клубну роботу, про що Андрій Шевченко неодноразово говорив у своїх інтерв’ю. В Українській асоціації футболу пішли назустріч і погодилися на такі умови контракту. Таким чином, 30 липня 2021 року закінчився термін контракту між Українською асоціацією футболу та тренерським штабом збірної", - повідомили в УАФ.

Там висловили велику подяку Андрію Шевченку і його тренерському штабу за успіх, якого на Євро-2020 досягла збірна України.

"Українська асоціація футболу висловлює безмежну вдячність Андрію Шевченку і його асистентам за професійну роботу в головній команді країни протягом п’яти років. За цей час збірна України вийшла на новий рівень свого розвитку й досягла найбільшого успіху у своїй історії на чемпіонатах Європи, завершивши виступ на Євро-2020 у вісімці найсильніших команд континенту. На 9 серпня заплановано засідання Виконкому УАФ, на якому буде ухвалено рішення щодо тренерського штабу збірної України. Наразі збірна України виступає у відбірному циклі ЧС-2022",- сказано в офіційному повідомленні УАФ.

Читайте також: Відставка Шевченка після Євро: Сабо сказав своє слово (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", головний тренер збірної України Андрій Шевченко 1 серпня повідомив, що його контракт з УАФ завершений.

Читайте також: Шевченко зробив нове повідомлення про свою тренерську роботу після Євро-2020

Після Євро-2020 Шевченко заявляв, що хотів би тренувати футбольний клуб.

Читайте також: Шевченко зробив заяву про свою тренерську роботу в збірній: “Добіг кінця мій контракт”

ЗМІ повідомляють, що Українська асоціація футболу вже має кандидатури на посаду головного тренера збірної України з футболу.

Читайте також: ЗМІ назвали ім’я головного кандидата на місце Шевченка в збірній України