Перемогла команда з Кременця – в Тернополі відбулись змагання молодих рятувальників області (Відео)

д2В Тернополі відбувся обласний збір юних рятувальників. 

На навчально-тренувальній базі Управління ДСНС України у Тернопільській області відбувся обласний збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки». Захід присвячений  пам’яті учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Кудринського Л.О. Щоб потрапити на змагання, учасники мали пройти відбір на районних та міських змаганнях.

Зазначимо, що ці змагання проводять вже восьмий раз. Їх метою є популяризація професії рятувальника, залучення молоді до активного способу життя, підготовка до до дій в екстрених випадках.

Як повідомляє УДСНС в Тернопільській області, переможцями в загальнокомандному заліку серед загальноосвітніх шкіл Тернопільської області стала команда з Кременця, друге місце вибороли юні рятувальники з обласного центру та на третьому місці – учасники зі Зборова. У підсумку переможців нагородили перехідним Кубком пам’яті учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС полковника внутрішньої служби Леоніда Кудринського, грамотами Управління ДСНС України в Тернопільській області, обласного відділення ВГДР “Школа безпеки”, кубками, медалями та цінними подарунками від організаторів та спонсорів, а від сім’ї Кудринських переможці отримали солодкий приз – торт.

д1

Фото і відео – сайт УДСНСУ в Тернопільській області.