В Тернополі буде новий тролейбусний маршрут

Концепцію нової маршрутної мережі на 2016-2020 роки представили у Тернополі. Робота зі створення нової маршрутної мережі складалась із трьох основних етапів: збору пропозицій, зауважень та прохань тернополян; обстеження пасажирських потоків та створення концепції розвитку громадського транспорту Тернополя.

У Новій маршрутній мережі зазнають змін деякі тролейбусні та автобусні напрями. Зокрема змінить курс 12 маршрутка, з нового року вона прямуватиме по вулиці Миру. 8, 18 та 31 будуть повернуті на вулицю Злуки, 5. Що стосується тролейбусів, то тут змінять курс перший та четвертий маршрути.

– Буде впроваджено новий маршрут тролейбусний 4-й, який буде курсувати з вулиці Живова, тобто від ринку, через вулицю Острозького, вулицю Гоголя, до Залізничного вокзалу. З залізничного вокзалу по вулиці Шота Руставелі, по проспекту Злуки, дальше до кінця проспекту Злуки з поворотом на право на вулицю 15-го квітня, через Збаразький поворот, по вулиці Протасевича, і з поворотом на вулицю Довженка. Це вже буде він курсувати по новій четвертій збудованій тролейбусній лінії, – розповів у ефірі каналу ТВ-4  Ігор Мединський.