В штабі АТО офіційно відмовились від нових українських позицій за 1 км від окупованої Горлівки

Горлівка-прапор України над окупованим містом 16 червня 2015 р8 листопада бойовики “ДНР” та український волонтер заявили, що українські військові зайняли позиції біля села Жованка, що адміністративно є складовим селища Зейцеве у передмісті окупованої Горлівки.

Соціальні мережі це обговорювали активно.

Офіційної інформації від українських військових і їх керівництва не було.

12 листопада на брифінгу в Краматорську заступник керівника АТО Тарас Дзюба заявив: “Це неправда”, пише “Остров“.

За його словами, українські військові перебувають на тих самих позиціях біля Зайцевого, на яких були і які обумовлені Мінськими угодами, що їх виконання контролює ОБСЄ і СЦКК.

Як аргумент на підтвердження своїх слів Дзюба сказав наступне: “Якби ця інформація була правдою, то ви б її побачили у той же день в російських ЗМІ”.

Нагадаємо, що інформація про це у російських ЗМІ була, зокрема, 8 листопада про це написало російське видання видання “АиФ.Ru, додавши вигадки про “знущання” над тамтешніми мешканцями села Жованка біля Зайцевого.

Горлівка-Жованка-повідомлення рос ЗМІ

Український же волонтер Родіон Шовкошитний розповів подробиці того, як Жованка, розташована за 1 км від окупованої Горлівки, стала нашою. Усе  – у матеріалі Українські військові відібрали у бойовиків Жованку — передмістя Горлівки. Подробиці

Відтак яка ситуація у Жованці зараз, чи змінмлись позиції українських військових, точно можуть сказати лише мешкацні Жованки.