В селі на Чернігівщині люди самотужки упіймали грабіжників, які напали на місцевого фермера (Відео)

фото: Високий замок
фото: Високий замок

Минулого тижня у селі Орлівка Новгород-Сіверського району, що на Чернігівщині, сталася надзвичайна подія. На місцевого фермера напали грабіжники. Крики про допомогу почув сусід. Він покликав свого сина, той – знайомих. Чоловіки разом наздогнали і затримали злодіїв за селом та передали їх поліцейським.

Сьогодні історія уже має продовження. Грабіжникам, які напали на фермера, загрожує ув’язнення на строк від 7 до 12 років, про це сказала речниця нацполіції області Юлія Ковтун.

“У мене такий стан був, не знаю – убив би їх. Якщо б ухватив лопату чи щось, я б їх прибив би на місці. Ну вони злякались і побігли у той бік – на городи туди”, – розповів сусід фермера, котрий допомагав ловити зловмисників.

Сільському голові Віталію Рябченку про напад грабіжників на фермера повідомили його сусіди. Він одразу ж прийняв рішення їхати до фермера разом із лікарем. І уже на подвір’ї йому надали медичну допомогу.

Незнайомців помітили в полі за селом. Поки під’їжджали ближче, ті зникли в посадці. Дорогою чоловіки телефоном кликали на допомогу односельців.

Грабіжники були озброєні, каже сільський голова: у них був «пневмат», ніж і труба. Трубу, як утікали, в кінці села скинули, а пістолет був з ними.

Віталій Рябченко припускає: грабіжники вийшли на фермера за чиєюсь наводкою.

Односельці  провели своє розслідування одразу ж після затримання і випитали у грабіжників усю інформацію.

Обоє грабіжників з сусідніх районів, зі слів Юрія Титаренка та Віталія Рябченка, один із них – школяр.

Речниця поліції Юлія Ковтун каже, нападники за такий злочин можуть сісти за грати на 7-12 років.

Подробиці – у сюжеті журналістів UA: Чернігів: