В СБУ вимагають вкотре переіменувати вулиці Одеси (Документ)

171448Начальник Управління Служби безпеки України в Одеській області Сергій Батраков офіційно зажадав від мера Одеси Геннадія Труханова скасувати рішення міськради, яким ряду вулиць і провулків поверталися назви, присвоєні за часів Радянського Союзу.

Начальник Управління СБУ в Одеській області Наймитів звернувся до мера Одеси з вимогою скасувати провокаційне рішення Одеської міськради про зміну назв вулиць та провулків, повідомляє прес-служба Управління СБУ в Одеській області.

Читайте також: Декомунізація по-народному: в столиці поцупили частину Вічного вогню (Відео)

До нього також додається фотокопія відповідного документа на ім’я Труханова.

Батраков вимагає невідкладно скасувати зазначене рішення, оскільки воно порушує закон України про декомунізацію і "може спровокувати негативні чинники, які призведуть до загострення суспільно-політичної ситуації і стати причиною появи антигромадських і антиконституційних проявів, які можуть бути використані окремими радикальними особами для здійснення екстремістських чи терористичних проявів".

Читайте також: У Дніпрі під декомунізацію потрапили жіночі фігури (Відео)

Нагадаємо, вчора Одеська міськрада затвердила назви 1531 топоніма (вулиць, провулків, проспектів тощо) українською і російською мовами, повернувши назви частини вулиць, які перейменував тодішній голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

Зокрема, в Одесу "повернулися" вулиці "25-ї Чапаєвської дивізії, вулиця і провулок Бабушкіна, вулиці Гайдара, Бєлінського, Бадаєва, Терешкової, проспект Маршала Жукова і т. д. Разом з тим вул. Карла Лібкнехта стала вул. Небесної сотні, а провулок Лібкнехта К. – провулком Героїв Крут, дев'ять Чапаевских провулків – Староказачьими провулками і т. д.

294350