В РНБО вважають, що бойовики загалом дотримуються Мінських угод

бойовик-зброя з триколоромПроросійські бойовики застосовують проти українських військових стрілецьку зброю, міномети, гранатомети, задіяли вперше цієї ночі артилерію (по Авдіївці), однак у Раді нацбезпеки та оборони України вважають, що такі дії роблять непідконтрольні керівникам “ДНР” та “ЛНР” бандитські групи терористів.

“Реалізуючи мирні домовленості, противник в цілому дотримується режиму припинення вогню. Водночас деякі бандформування з тимчасово не підконтрольній Україні території продовжують обстріли наших позицій, використовуючи в основному стрілецьку зброю”, – йдеться в зведених даних за 4 березня ІАЦ РНБО.

При цьому в РНБО підкреслюють, що терористи, як це передбачають Мінські угоди, важке озброєння насправді не відводять від лінії ромежування, а передислоковують його в потрібні їм позиції для можливого наступу.

“Незаконні збройні формування накопичують «живу» силу, озброєння та військову техніку на стратегічно важливих Артемівському, Волноваському та Маріупольському напрямках”, – відзначають в РНБО.