В оточенні Путіна почалась підкилимна боротьба – Піонтковський

ПіонтковськийУ Росії розпочалась підкилимна боротьба між прихильниками президента РФ Володимира Путіна і Федеральною службою безпеки Росії. Про це заявив російський політолог, публіцист і вчений Андрій Піонтковський.

«Немає жодних парламентських виборів у Росії. Це фейкова подія. Але якщо ви вже заговорили про 18 вересня 2016 року, то цей день важливий тільки з-за того, що в Чечні намічено вибирати Рамзана Кадирова. Не секрет, що під кремлівським килимом йде запекла сутичка бульдогів. Вперше за час правління Путіна ФСБ, його альма-матер, кинула йому явний виклик», — пояснив ситуацію Пiонтковський.

Він додав, що ФСБ заарештувала кадирівців, які причетні до смерті Бориса Нємцова, та намагались допитати самого Рамзана Кадирова.

«Не тому, що попіл убієнного Бориса Юхимовича (Нємцова) стукає їм в серце. Нi. ФСБ хоче використати це вбивство як привід, щоб закрити путінський проект Кадиров, який всі російські силовики ненавидять з самого початку. Вони вважають, що Путін позбавив їх військової «перемоги» в Чечні», — переконаний політолог.

Він зазначив, що конфлікт у Кремлі – це серйозна справа і до 18 вересня 2016 року дане питання має вирішитись.

«Якщо вибори відбудуться, то атака силовиків захлинається. Якщо вибори не відбудуться, і Кадиров буде усунений від влади, то це шлях до третьої чеченської», — підсумував він.

«Преса України»