В олімпійському селищі Сочі урочисто підняли прапор України

indexУ гірському олімпійському селищі в Сочі відбулася традиційна церемонія підняття державного прапору України, – повідомили ІА “7 Днів-Україна” у прес-службі Національного олімпійського комітету України.

Стяг, що замайорів, символізує готовність нашої країни до участі у ХХІІ зимових Олімпійських іграх. Разом з українським також були підняті прапори Мексики, Норвегії, Молдови і Таїланду.

У церемонії взяли участь надзвичайний і повноважний посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, в.о. Міністра молоді та спорту Равіль Сафіуллін, спортсмени, тренери та технічний персонал збірної.

Українську Олімпійську збірну привітала мер олімпійського селища, Олімпійська чемпіонка з ковзанярського спорту Світлана Журова, яка урочисто обмінялась пам’ятними сувенірами на згадку про подію із керівниками української делегації, Олімпійськими медалістами –Сергієм Бубкою та шефом місії на зимових Олімпійських іграх у Сочі Ніною Уманець.

Нагадаємо, напередодні старту Олімпіади-2014 НОК України ініціював підняття національного та олімпійського стягів у всіх куточках України на знак підтримки своїх олімпійців у Сочі.