В Офісі Зеленського зреагували на “дорожню карту” від G7

В Офісі президента України вважають, що потрібне широке фахове обговорення порад послів країн Великої сімки для зміцнення антикорупційних інституцій і реформування судової влади в Україні.

Про це заявив заступник керівника Офісу президента Андрій Смирнов у коментарі виданню “Закон і Бізнес“.

“Мені відомий цей документ ще з листопада. Дійсно, під час спілкування з дипломатичним корпусом ми отримали відповідні рекомендації. З огляду на дуже широке коло порушених питань, особисто я, виступаю за широке фахове обговорення всіх пропозицій на Комісії з питань правової реформи при президентові України з обов`язковим залученням до дискусії представників судової влади, антикорупційних органів і іншої професійної спільноти”, – сказав Смирнов.

Читайте також: G7 оприлюднила дорожню карту антикорупційної і судової реформи в Україні

Заступник керівника Офісу президента відзначає, що до порад треба ставитися як до порад послів G7 Україні слід поставитися як до порад.

“Без строків їх реалізації і без примушування, але з відчутним рівнем професійного діалогу на рівні самої судової влади і антикорупційних органів. Переконаний, що кожен згаданий суб’єкт владних повноважень (ВРП, ВККСУ, ДСА, ВАКС, ВС, НАЗК, НАБУ) готовий до діалогу, наслідком якого стануть дійсно якісні перетворення в роботі цих органів”, – зазявив заступник Єрмака.