В Офісі Зеленського сказали, доки діятиме обмеження на ціну газу для населення

Обмеження на максимальну ціну газу для населення в 6,99 грн за кубометр діятиме в Україні до кінця березня цього року, а в квітні Україна повернеться з державного регулювання до ринкового ціноутворення на газ.

Про це заявила на форумі Ukraine30 заступник глави Офісу президента Юлія Свириденко, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Після цього ми повернемося в стан нормального функціонування ринку”, – сказала вона.

За її словами, перед Міненерго стоїть завдання розробити більш системні рішення, щоб подібних обмежень не було наступного року.

"Свириденко зазначила, що необхідно більш системно подивитися на роботу держрегуляторів, посилити боротьбу зі створюваними монополістами бар'єрами та створити єдину базу споживачів послуг, щоб ті, які потребують, могли отримувати адресну допомогу", - йдеться в повідомленні інформагентства.

Читайте також: Ціна на газ для населення на лютий: постачальники оприлюднили тарифи (Перелік)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", через масові протести в зв'язку зі зростанням з першого січня 2021 року тарифів на газ та інші комунальні послуги Уряд України прийняв рішення з 1 лютого повернутись до державного регулювання цін на газ для населення. В Уряді тоді заявляли, що обмеження граничної ціни газу для населення максимумом в 6,99 грн за кубометр буде діяти до кінця карантину абро до кінця опалювального сезону.