В одному із музеїв Чернігівщини відкрилась виставка художніх полотен із зображенням унікальних культових споруд (Відео)

фото: Суспільне. Чернігів
фото: Суспільне. Чернігів

Художники з Київщини та Чернігівщини представили в Новгород-Сіверському музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» свої унікальні роботи. На полотнах зображено храми, монастирі, історичні споруди.

Всього на виставці тридцять два полотна. Частину з них привезли з Чернігівського художнього музею імені Григорія Галагана – так хочуть почати співпрацю між музеями Чернігівщини, аби люди могли бачити нові експонати у себе в місті, каже директорка музею-заповідника Олена Матюк.

Дві експозиції з живописом та одна з графікою – так виглядає виставка робіт з зображеннями історичних пам’яток української архітектури. Двадцять три картини новгород-сіверські музейники привезли з Чернігівського художнього музею імені Григорія Галагана і дев’ять полотен – представили з власних фондів, інформує Суспільне.

«В цьому році ми започаткували таку співпрацю з художнім музеєм імені Григорія Галагана. Колеги нам підібрали картини – живопис і графіку», –
каже Олена Матюк, директорка музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім».

Виставка працюватиме до початку липня, каже директорка музею Олена Матюк. В квітні її планують доповнити новими картинами з фондів Чернігівського музею. Це будуть гравюри на тему «Слова о полку Ігоревім».

Подробиці — у сюжеті журналістів UA: Чернігів: