В одному із ліцеїв Черкащини запрацювало шкільне лісництво (Відео)

фото: ck-oda.gov.ua
фото: ck-oda.gov.ua

Шкільне лісництво у рамках Лісівничого тижня відкрили на базі Кам’янського ліцею № 1.

Кам`янський лісгосп допоміг освітянам у облаштуванні затишного кабінету, де відтепер будуть здійснюватися заняття для юних лісівників та їхня дослідницька робота.

«Впевнений, що відтепер ви будете постійними та найбільш активними помічниками лісівників – учасниками всіх наших лісівничо-природничих акцій, заходів та конкурсів. На вас чекає багато нового, зокрема, на практиці працівники лісового господарства вчитимуть вас висівати лісове насіння, вирощувати сіянці, створювати нові ліси та доглядати за ними та багато іншого. І не забувайте про спортивний інтерес – учні шкільних лісництв Черкащини беруть активну участь в обласних, всеукраїнських зльотах, фестивалях, конференціях, у міжнародних конкурсах, і мають ряд вагомих здобутків, та перемог. Тож бажаю успіхів, цікавих нових знань, досягнень у пізнанні лісівничої науки», – зазначив головний лісівник Черкащини Олександр Дзюбенко.

З нагоди відкриття шкільного лісництва, лісівники підготували цікаві та корисні подарунки, зокрема сучасний телевізор для проведення інтерактивних занять. Крім того, нагородили відзнаками   та подарунками найактивніших молодших школярів – учасників конкурсу малюнків «Людина та ліс», йдеться на сайті Черкаської ОДА.

Флору і фауну свого регіону старшокласники досліджуватимуть після уроків.

Про це розповів начальник обласного Управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

З його слів, на Черкащині нині працюють тринадцять таких шкільних лісництв.

Подробиці – у відео UA: Черкаси: