В одного з підозрюваних у вбивстві Шеремета є алібі – нардеп (Документ)

Яна Дугарь. Фото - Фейсбук
Яна Дугарь. Фото – Фейсбук

Яна Дугарь, яку слідство підозрює в убивстві Павла Шеремета в Києві 20 липня 2016 року, від 3 червня до 26 вересня 2016 року була на Донбасі і безпосередньо виконувала там бойові завдання.

Таку довідку, завірену підписом командира і печаткою військової частини А0233, опублікувала у Фейсбук народний депутат України Яна Зінкевич.

Нардеп наголосила, що ця довідка є алібі для Яни Дугарь, бо засвідчує, що скоїти вбивство Павла Шеремета підозрювана не могла, оскільки на момент вбивства була далеко від Києва.

“На фото довідка, що підтверджує перебування Яни в АТО на момент вбивства Шеремета. Докази, що були надані по Яні, абсурдні навіть за своєю суттю та притягнуті за вуха”, – написала нардеп Яна Зінкевич.

Читайте також: Слідство заявило про розкриття вбивства Павла Шеремета і назвало підозрюваних: повна версія брифінгу (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 12 грудня в ході брифінгу в МВС України слідчі назвали імена п’яти підозрюваних в убивстві Павла Шеремета, серед яких і Яна Дугарь.

За версією слідства, Яна Дугарь вивчала розташування камер спостереження на місці вбивства журналіста.

Особу підозрюваної як Яни Дугарь слідство встановило, вивчивши кадри, зняті камерами вуличного відеоспостереження. За твердженням поліції, на відео – саме Дугарь.

Читайте також: Убивство Шеремета: що встановило слідство (Відео)

ф1