В одній із ОТГ на Хмельниччині запрацювало соціальне таксі для людей з обмеженими можливостями (Відео)

фото: suspilne.media
фото: suspilne.media

Сьогодні це соціальне таксі офіційно представили у місті Красилові, на Хмельниччині.

Ним уже сьогодні встигло скористатися четверо людей з інвалідністю.

Інспектор зайнятості соціального захисту населення Красилівської міської ради Дмитро Ротар  додає: всього в Красилівській ОТГ близько 200 людей з інвалідністю. Вони можуть безкоштовно пересуватись соціальним таксі двічі на місяць.

У соціальному таксі є спеціальна система кріплення інвалідного візку до автомобіля, інформує suspilne.media.

"Автотранспорт використовується для перевезення осіб до комунальних підприємств, медичних і банківських установ, державних організацій, автовокзалів, залізничних вокзалів та інших органів. За останній місяць звернулись 4 людини. Це були випадки, в яких люди зверталися для того, щоб їх забрали з залізничного вокзалу, а також підвезли до залізничного вокзалу міста Хмельницького, а також до комунального підприємства", - каже Дмитро Ротар.

Заступник директора Департамент соцзахисту населення Іван Главацький Суспільному розповів, що підрахунок соціальних таксі в Хмельницькій області не ведуть. Кожна громада самостійно ініціює впровадження такого автомобіля, за необхідністю. Додає, крім Красилівської ОТГ, соціальне таксі курсує в обласному центрі, Славуті та Новій Ушиці.

Подробиці - у сюжеті UA: ПОДІЛЛЯ: