В одеських терактах СБУ пробачила слід комуністів (Відео)

СБУ- знак відомстваЗнайдену в Одесі схованку з вибухівкою СБУ пов’язує з комуністами. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

“Ви, напевно, пам’ятаєте ту інформацію, яку СБУ оприлюднила в середу 1 квітня, і це зовсім не був першоквітневий жарт про те, що службою взаємодії з Генпрокуратурою, МВС затримано 3 підозрюваних у скоєнні терористичних актів в Одесі. У матеріалах слідства вже те, що це прихильники комуністичної ідеї і мають приналежність до комуністів. З іншого боку, я хочу сказати, ну вже скільки злочинів повинна вчинити КПУ для того, щоб ні у кого не було сумнівів у тому, що це антидержавна, антиукраїнська організація, представники якої повинні ходити на допити, давати показання і пояснювати свої дії всього, що було здійснено їх представниками”, – сказав Лубківський.

Читайте також. «Дніпропетровську народну республіку» збирались проголосити комуністи (Відео)

За його словами, у схованці знайшли саморобні вибухові пристрої завдяки інформації, яка була отримана оперативно-слідчим шляхом і прямо пов’язана з затриманням 3 підозрюваних у скоєнні терористичних актів. Раніше повідомлялося, що СБУ в Одесі виявила схованку з саморобними вибуховими пристроями, один з яких було приведено в готовність.