В Одеській пожежі слідчі виявили 2 підозрюваних: пошукові роботи тривають (Відео)

Фото зі сторінки ДСНС в Одеській області
Фото зі сторінки ДСНС в Одеській області

У справі за фактом виникнення пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу поліція встановила двох підозрюваних.

Під час огляду місця пожежі було виявлено чотири тіла, два з яких родичі впізнали. Інші дві особи наразі не впізнані, тіла направлено на судмедекспертизу.
“В результаті проведених слідчих дій готується 2 повідомлення про підозру, які в найкоротший термін будуть скеровані до прокуратури Одеської області і після погодження будуть пред’являтися самим підозрюваним, це першочергових підозри, після проведення слідчих дій ще будуть повідомлені про підозри”, – прокоментував Сергій Шайхет, начальник слідчого управління ГУНП в Одеській області.
Шайхет зазначив, що на даний час органами досудового розслідування допитано понад 150 осіб, призначено понад два десятки судових експертиз.
Шайхет уточнив, що офіційно на зараз – п’ять жертв пожежі, з яких четверо виявлені під завалами. З них одне тіло при виявленні не могли ідентифікувати навіть за статевою приналежністю. Два невпізнаних тіла направлені на експертизу. Він зазначив, що зниклими безвісти вважаються 11 осіб. У той же час, у відділі комунікацій регіонального управління Нацполіції стверджують, що безвісти зникло 10 осіб.

т